Strona główna
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2019
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Skład komisji jurorów III Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha:

Cezary Domagała
przewodniczący Jury,
aktor, reżyser, scenarzysta, bajkopisarz, dyr. art. Teatru Rampa

Krzysztof Jaślar
reżyser i scenarzysta telewizyjnych i estradowych programów satyrycznych, od lat współpracuje z największymi gwiazdami polskiego kabaretu; wraz z Zenonem Laskowikiem i Bogdanem Smoleniem był współtwórcą poznańskiego Kabaretu Tey.

Katarzyna Pakosińska
znakomita artystka Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zdobyła z Kabaretem Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Była dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce, m.in Telekamery Tele Tygodnia 2010 oraz koncert Super Premiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie ukazał się drugi tom jej satyrycznej książki dla dzieci, Malina szał-dziewczyna. W czerwcu 2017 roku premierę miała nowa książka o Gruzji pt. Samaradiso. Arabeski na temat Gruzji w dialogu z alter ego spisane. Tylko dla pasjonatów z poczuciem humoru!

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]