Strona główna
Dzisiaj jest: 25 maja 2020
Imieniny: Grzegorza, Magdy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
28 października 2019 
  Projekt dla młodzieży: # WŁASNYM GŁOSEM
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza:

Projekt dla młodzieży: # WŁASNYM GŁOSEM
28 października, godz. 18.40, poniedziałek
Wstęp wolny.

Chcielibyśmy pod koniec października pokazać zaproszonym gościom etiudy, będące efektem naszej dwumiesięcznej pracy. Na wydarzenie #WŁASNYM GŁOSEM przygotujemy sceny teatralne, indywidualne bądź zbiorowe, na wybrany przez nas temat. Wspólnym mianownikiem wszystkich scen będzie zabieranie głosu i skupienie się na sobie jako nośniku treści, które warte są przekazania i usłyszenia przez innych. Warte są wypowiedzenia pełnym głosem.
Przygotowania wystartowały 9 września 2019. Na cotygodniowych próbach będziemy najpierw pracować nad indywidualnym uszczegółowieniem myśli, która będzie wypowiadana ze sceny w ramach poszczególnych etiud teatralnych, potem nad doborem środków scenicznych, a następnie nad finalnym efektem.
Na finałowy pokaz zapraszamy rówieśników ze szkół, przyjaciół, znajomych i rodzinę oraz grupy młodzieżowe działające w Domu Kultury Zacisze.

Projekt „Przełącz się na młodzież” realizowany jest w ramach miejskiego Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/projekt-dla-mlodziezy-wlasnym-glosem
 
PWŚCPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
«  maj  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]