Strona główna
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2019
Imieniny: Adolfa, Tymona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
13 stycznia 2019 
  Rozśpiewane Zacisze
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza:


Rozśpiewane Zacisze
13 stycznia, niedziela, godz. 17.00
Wstęp wolny.

Zapraszamy mieszkańców na wieczór wspólnego śpiewania kolęd. Akompaniować będzie Grzegorz Bożewicz, jeden z wirtuozów bandoneonu w Polsce, akordeonista, pianista i kompozytor.
Świąteczne spotkania leżą u podstaw naszej zaciszańskiej tradycji i co roku są okazją do budowania sąsiedzkiej wspólnoty.
Wieczór realizowany będzie w ramach projektu „Rozśpiewane Zacisze” finansowanego z Budżetu Partycypacyjnego 2019. Projekt obejmuje 5 spotkań tematycznych ze wspólnym śpiewem, do których wydano specjalne śpiewniki:
- „Kolędy”
- „W karnawałowym nastroju”
- „Szlagiery starej Warszawy”
- „Biesiada w plenerze”
- „Piosenki patriotyczne”.

Każdy ze śpiewników zaprojektowano specjalnie z myślą o osobach z dysfunkcją wzroku (większa niż standardowo czcionka tekstów).

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/utw-i-seniorzy/aktualnosci/rozspiewane-zaciszu

 
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
«  kwiecień  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]