Strona główna
Dzisiaj jest: 21 października 2020
Imieniny: Urszuli, Jakuba, Celiny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
14 czerwca 2020 
  PrzytulMY. Dzień Przytulania z Domem Kultury Zacisze
  trwa do:  24 czerwca 2020 
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  PrzytulMY. Dzień Przytulania z Domem Kultury Zacisze
Dzień Przytulania: 24 czerwca 2020
Termin nadsyłania prac: 14 czerwca 2020
Adres mailowy: (formaty JPG, PNG lub PDF).

PrzytulMY! Stwórz pracę plastyczną i przytulaj na odległość!

24 czerwca 2020 obchodzimy Polski Dzień Przytulania. Dom Kultury Zacisze chce uczcić go akcją „PrzytulMY – DZIEŃ PRZYTULANIA z Domem Kultury Zacisze”. Stan pandemiczny i zalecenie społecznej izolacji powodują, że nie zawsze możesz przytulić się do swoich bliskich. Dlatego Dom Kultury Zacisze udostępnia przestrzeń zewnętrzną i onlinową do „przytulenia na odległość”. Możesz zrobić niespodziankę i stworzyć pracę plastyczną z bliską osobą, którą chcesz przytulić na odległość. Praca powinna informować, kogo przytulasz.
Z najciekawszych prac Dom Kultury Zacisze stworzy mozaikę i opublikuje ją 24.06.20. Praca będzie miłym gestem dla Twoich bliskich. Dzięki akcji Twoi bliscy znajdą swój portret i miłe słowa w przestrzeni wirtualnej i na terenie naszej dzielnicy. Być może tuż pod swoim oknem.

Akcja skierowana jest do osób w każdym wieku. Udział w Akcji jest bezpłatny. Prace zgłoszone w ramach Akcji muszą być pracami własnymi.

Co należy zrobić?
Stwórz pracę plastyczną w dowolnej technice i pokaż nam kogo chciałbyś przytulić. Każdy uczestnik może zgłosić do Akcji dowolną ilość prac. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki, mozaika itp.).
Wykonana praca powinna zawierać hasło / intencję kogo autor pracy chce przytulić (np. babcię Jadzię) oraz przedstawienie za pomocą dowolnej formy plastycznej bohatera / osoby, którą chcemy przytulić (np. Rysunek przedstawiający babcię Jadzię lub uczestnika przytulającego się do babci Jadzi).

Przesłane i wybrane prace zostaną zaprezentowane na:
- 8 słupach reklamowych DK Zacisze usytuowanych na terenie dzielnicy Targówek
- fan page’u na Facebooku facebook.com/dkzacisze
- stronie internetowej www.zacisze.waw.pl
- innych nie opisanych powyżej formach i nośnikach.

Zgłoszenie e-mail powinno zawierać:
Zdjęcie lub skan pracy (o minimalnej rozdzielczość 72 DPI.)
Imię, nazwisko autora (w przypadku osób niepełnoletnich również imię i nazwisko opiekuna).
Informację: „Zapoznałem/łam się z „REGULAMINEM AKCJI SPOŁECZNEJ „PrzytulMY – DZIEŃ.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/przytulmy
 
Pliki do pobrania:
 
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
«  czerwiec  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]