Strona główna
Dzisiaj jest: 1 października 2020
Imieniny: Teresy, Remigiusza, Heloizy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
27 stycznia 2020 
  Zgłoszenia: XVII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora
  trwa do:  31 stycznia 2020 
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  Dom Kultury "Zacisze" (ul. Blokowa 1) zaprasza:

Zgłoszenia: XVII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 31 stycznia 2020
Festiwal – przesłuchania: 23 lutego 2020
Wstęp wolny.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i wzięcia udziału w XVII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2020.
Celem Festiwalu jest integracja i pobudzenie aktywności środowiska Seniorów, wspieranie ruchu amatorskiego, a także próba wyłonienia nowych talentów artystycznych.
Joanna Rawik, jurorka, mówi, że seniorzy odnajdują tutaj swój świat potrzeb, marzeń i ambicji, są bardzo emocjonalnie zaangażowani. Wielu Seniorów odnalazło tutaj sens życia, czasami nawet budując je na nowo.
W Festiwalu mogą wziąć udział amatorskie (osoby śpiewające hobbystycznie, niezawodowo) chóry, kabarety i zespoły seniora działające przy domach kultury, klubach osiedlowych, klubach seniora, parafiach itp.

Kwalifikacja do Festiwalu nastąpi na podstawie nadesłanych nagrań, co najmniej 5-minutowego fragmentu programu przygotowanego do prezentacji na Festiwalu. Typ nagrania – wideo nośnik – płyta Cd (dvd) albo załącznik do e-maila jako plik lub link do serwisu internetowego (np. youtube). Nagranie może być wykonane za pomocą kamery lub smartfona.

Regulamin definiuje wiek seniorów – uczestników Festiwalu na 55+ . Warunek ten uznaje się za spełniony, jeśli 90% składu osobowego zespołu stanowią seniorzy.

Czas prezentacji dla wszystkich kategorii nie może przekroczyć 15 min brutto (z przerwami i oklaskami między poszczególnymi utworami lub częściami występu). Przekroczenie regulaminowego czasu może skutkować dyskwalifikacją zespołu.

Każdy uczestnik Festiwalu może wystąpić maksymalnie w 2 różnych zespołach. Ograniczenie to dotyczy także instruktorów i muzyków akompaniujących.

Jury Festiwalu:
• prof. Krzysztof Kusiel-Moroz
• Joanna Rawik
• Katarzyna Olk

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/xvii-festiwal-chorow-kabaretow-i-zespolow-seniora
 
PWŚCPSN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
«  styczeń  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]