Strona główna
Dzisiaj jest: 27 lutego 2020
Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
1 grudnia 2019 
  Spektakl dla dzieci: Teatr cieni mistrza Polikarpa
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza:

Spektakl dla dzieci: Teatr cieni mistrza Polikarpa
1 grudnia, niedziela, godz. 17.00
Bilet: 12 zł

Zapraszamy dzieci w wieku 5+ na spektakl Teatr cieni mistrza Polikarpa w wykonaniu Teatru Puszka. Spektakl powstał na kanwie trzech legend o Syrence Warszawskiej, Bazyliszku i Złotej Kaczce.

Mało kto wie, że są na świecie cienie, które do nikogo nie należą. Cienie samotne, zagubione i zupełnie niczyje. Takie właśnie opuszczone cienie zbiera niezwykły kolekcjoner: mistrz Polikarp. Przygarnia je i daje schronienie. A cienie odwdzięczają mu się opowiadając baśnie, legendy i historie z odległych czasów. Bo cienie nie mają wieku. Istnieją od zawsze i pamiętają to, co zdarzyło się dawno, dawno temu. A dawno, dawno temu nie było filmu ani wideo, ani telewizji, ani kin. Ludzie snuli opowieści przy blasku świec czy księżyca. Teatr cieni mistrza Polikarpa przywołuje tę atmosferę i w magiczny sposób zabiera widzów w odległy świat legend warszawskich.
Przedstawienie zrealizowane w konwencji teatru aktorskiego i tradycyjnych technik teatru cieni, w którym widz obserwuje cienie rzucane na ekran przez dekoracje, rekwizyty, lalki i aktorów.

Reżyseria – Aneta Płuszka
Grafika – Krzysztof Bieniawski
Muzyka – Tomasz Bieliński
Występują:
Anna Suchecka–Świtaj
Konrad Walachnia
Krzysztof Bieniawski

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/teatr-cieni-mistrza-polikarpa
 
PWŚCPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
«  grudzień 2019  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]