Strona główna
Dzisiaj jest: 6 sierpnia 2020
Imieniny: Jakuba, Sławy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
13 sierpnia 2019 
  GOTOWAnaKULTURA - bezpłatne warsztaty dla młodzieży
  trwa do:  20 sierpnia 2019 
  Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza na bezpłatne warsztaty dla młodzieży pt. GOTOWAnaKULTURA, które odbędą się w dniach 20-22 sierpnia 2019 przy ul. Szwedzkiej 6. Nabór na warsztaty trwa od 7 sierpnia 2019 r.

Naucz się gotować, dowiedz się jak się zdrowo odżywiać i zrób artystyczny przepiśnik! Młodzież w wieku 11+ zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów kulinarnych w Praskiej Światotece (ul. Szwedzka 6).
Wakacyjne zajęcia kulinarne i plastyczne w Praskiej Światotecedla młodzieży:
Grupa I: warsztaty kulinarne 20.08, warsztaty plastyczne 22.08
Grupa II: warsztaty kulinarne 21.08, warsztaty plastyczne 22.08
Zapisy już wkrótce za pośrednictwem strony internetowej oraz telefonicznie: 22 679 84 69.
Instruktorzy: DIETANOVA.

We wrześniu i październiku są w planach podobne działania dla dorosłych i seniorów. Szczegóły wkrótce.

Cykl warsztatów kulinarnych dla młodzieży, dorosłych i seniorów w Praskiej Światotece. W ramach projektu w sierpniu, wrześniu i październiku odbędzie się sześć bezpłatnych warsztatów łączących sztukę kulinarną z kulturą. Spotkania w Praskiej Światotece będą okazją dla młodzieży, dorosłych i seniorów do pogłębienia swojej wiedzy na temat sztuki kulinarnej, poznania ciekawostek związanych z gotowaniem i zdrowym żywieniem. Warsztaty dla młodzieży, oprócz informacji na temat wyboru zdrowych składników posiłków, położą nacisk na naukę savoir vivre’u, „Stoliczku nakryj się”, czyli jak podajemy do stołu. Będą również warsztaty plastyczne, na których uczestnicy spiszą poznane wcześniej przepisy oraz ciekawostki na temat przygotowywanych dań w formie przepiśnika (miniksiążeczki kucharskiej) i ozdobią go własnoręcznie ilustracjami. Dorośli i seniorzy podczas swoich warsztatów z kuchnią multikulturową dowiedzą się o tradycjach, smakach i zwyczajach kulinarnych ludzi z różnych stron świata. Celem warsztatów jest wzbudzenie kreatywności kulinarnej w uczestnikach, pokazanie im alternatywnych dla starych i sprawdzonych przepisów z wykorzystaniem tego co moją już w swoich lodówkach (zero waste), wzbudzenie w nich otwartości na świat i inne kultury przez „podróże kulinarne”.
 
PWŚCPSN
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
«  sierpień 2019  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]