Strona główna
Dzisiaj jest: 28 lutego 2020
Imieniny: Romana, Makarego, Wiliany
miesiąc:

Obowiązkowa segregacja odpadów i nowe stawki opłat od marca

Nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami obowiązują od 1 marca 2020 r. Mieszkańcy budynków wielorodzinnych będą płacić 65 zł miesięcznie, a domów jednorodzinnych - 94 zł za gospodarstwo. Warszawa przygotowała też pomoc osłonową. Właściciele nieruchomości do 10 kwietnia mają złożyć nową deklarację.
data zamieszczenia: (28 lutego 2020 r. )

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w dniu 6 marca 2020 r. o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek. Obowiązują bezpłatne zaproszenia.
data zamieszczenia: (28 lutego 2020 r. )

Dorota Kozielska nowym zastępcą burmistrza dzielnicy

Podczas XXIII sesji Rady Dzielnicy Targówek w dniu 26 lutego, na stanowisko zastępcy burmistrza m.st. Warszawy została wybrana Dorota Kozielska.
data zamieszczenia: (28 lutego 2020 r. )

Spotkania dla właścicieli mieszkań w sprawie stanów prawnych gruntów

Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące stanów prawnych gruntów na Targówku.
data zamieszczenia: (27 lutego 2020 r. )

Warszawskie inwestycje i remonty w 2020 roku

Rozbudowa II linii metra, remonty dróg, budowa nowych przejść dla pieszych to tylko niektóre przykłady inwestycji, jakie prowadzone będą w 2020 roku na warszawskich ulicach. Przed nami kolejny rok intensywnej pracy stołecznych drogowców i gestorów infrastruktury podziemnej.
data zamieszczenia: (26 lutego 2020 r. )

Kornik sześciozębny w natarciu!

Obumieranie drzew oraz inwazja kornika to jedne z głównych powodów wycinki, prowadzonej przez Warszawskie Lasy Miejskie (WLM) na terenie Lasu Bródnowskiego.
data zamieszczenia: (26 lutego 2020 r. )

Jaki plan miejscowy dla rejonu Ratusza Dzielnicy Targówek? (wyłożenie planu do publicznego wglądu)

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących planu miejscowego dla rejonu Ratusza Dzielnicy Targówek. Konsultacje społeczne trwają od 26 lutego do 21 kwietnia 2020.
data zamieszczenia: (26 lutego 2020 r. )

43. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka. Eliminacje Dzielnicowe

Dom Kultury "Zacisze" (ul. Blokowa 1) zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w elimanacjach dzielnicowych 43. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.
data zamieszczenia: (25 lutego 2020 r. )

III Halowy Puchar Targówka

W sobotę 8 marca 2020 rozegrany zostanie coroczny turniej piłki halowej III Halowy Puchar Targówka na hali OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25.
data zamieszczenia: (24 lutego 2020 r. )

Parkrun na Targówku

Parkrun na Targówku odbywa się w każdą sobotę o godzinie 9:00 w Parku Bródnowskim. Zapraszamy!
data zamieszczenia: (24 lutego 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]