Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2020
Imieniny: Filipa, Pauliny

 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do Feryjnych Placówek Edukacyjnych "Zima w mieście" w dniach 10 - 21 lutego 2020 r.
Placówki będą czynne w godz. 7.00-17.00, zapewnią opiekę, ciekawe zajęcia, posiłki. Warszawska Akcja "Zima w mieście" będzie zorganizowana w następujących szkołach:
- Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Balkonowa 4
- Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Mieszka I nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Radzymińska 227
- Szkoła Podstawowa nr 114, ul. Remiszewska 40
- Szkoła Podstawowa nr 275, ul. św. Hieronima 2
- Szkoła Podstawowa nr 277, ul. Suwalska 29
- Szkoła Podstawowa nr 285, ul. Turmoncka 20

Zapisy od 14 stycznia od godz.12.00 do 21 stycznia 2020 r. do godz.12.00 poprzez system rekrutacyjny na stronie:
https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Zimowa Syrenka - plakat


Zima w mieście na Targówku - OSiR - plakat


Ferie w ogrodzie - plakat

Zima w mieście na Targówku - Biblioteka Publiczna - plakat

Zima w mieście 2020 - Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza
 pobierz plakat informacyjny 1534.08 KBFerie Artystyczno-Kulturalne na Targówku
Ferie Artystyczno-Kulturalne Targówka
– zajęcia dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych –

Wszystkich, którzy lubią tańczyć, śpiewać czy też chcą spróbować swych sił w grze aktorskiej, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w jedenastych warsztatach artystycznych FAKT w ramach Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście”.
W dwutygodniowym programie przewidujemy dla Was wiele atrakcji, takich jak: zajęcia wokalne, zajęcia taneczne, zajęcia teatralno-muzyczne. Będzie to dla Was idealna możliwość, aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, sprawdzić się na scenie wokalno-teatralnej czy też odkryć w sobie prawdziwego tancerza!
Zajęcia będą prowadzone w dniach 10.02 – 21.02.2020 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 10.00-15.00 w Szkole Podstawowej nr 277, ul. Suwalska 29.
Warsztaty zakończone zostaną wspólnym występem pt. „FAKTyczne Bajki” na scenie Teatru Rampa już w ostatni dzień ferii.
Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o wypełnienie „Karty zgłoszenia FAKT”, którą można pobrać ze strony www.targowek.waw.pl i dostarczenie jej do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 277, ul. Suwalska 29 do 3 lutego 2020 r. Zapewniamy ciekawe zajęcia pod okiem profesjonalistów, moc artystycznych wrażeń, fantastyczną atmosferę, i – co najważniejsze – udział w bajecznym widowisku.

Zapraszamy!

-  pobierz kartę zgłoszeniową 109 KB

- Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dzieci i ich rodziców w procesie kwalifikacji i udziału dziecka w warsztatach artystycznych „FAKT” organizowanych w ramach Akcji „Zima w Mieście 2020” 45 KB

-Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dzieci i ich rodziców w warsztatach artystycznych „FAKT” organizowanych w ramach Akcji „Zima w Mieście 2020” 22.93 KB


Zima w mieście na Targówku - bezpłatne treningi karate - plakat
 [pobierz plakat] 559.17 KB

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]