Strona główna
Dzisiaj jest: 21 października 2020
Imieniny: Urszuli, Jakuba, Celiny
Konkurs plastyczny "My znad Wisły" organizowany jest przez Urząd Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy i Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zadaniem dzieci i młodzieży biorącej udział w konkursie jest wizualizacja artystyczna wraz z interesującym, zwięzłym opisem związków ludzi żyjących w Dzielnicy Targówek z Wisłą i jej dorzeczami.

Konkurs przeprowadzany jest w kilku kategoriach wiekowych oraz w kilku kategoriach tematycznych.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]