Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2021
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Przedsięwzięcie przewiduje dyżury pracowników socjalnych w Przychodniach Rejonowych na terenie naszej Dzielnicy. Dyżury będą odbywać się raz w miesiącu, pracownicy będą udzielać informacji na temat dostępnych form pomocy świadczonej przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
Zaprosimy do współpracy Przychodnię Rejonową przy ul. Radzymińskiej, z pisemnym zaproszeniem wystąpimy w kwietniu. W ramach obchodów Europejskiego Roku Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym Ośrodek Pomocy Społecznej przy współpracy ze Stowarzyszeniem Samopomocy Bursa im. H. Ch. Kofoeda przy ul. Lnianej 1 zamierza zorganizować piknik integracyjny dla mieszkańców Targówka Fabrycznego oraz mieszkańców Bursy. Realizację imprezy przewidujemy w drugiej połowie czerwca 2010 roku.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]