Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2021
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Celem projektu jest integracja osób niesłyszących ze środowiskiem lokalnym, pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych. W ramach programu pracownicy socjalni nawiążą współpracę z Polskim Związkiem Głuchych, w celu dotarcia do osób niesłyszących i słabo słyszących na terenie Dzielnicy.
W wyznaczonym dniu pracownicy OPS, którzy ukończyli kurs języka migowego będą pełnili dyżury i informowali osoby z dysfunkcją słuchu o dostępnych formach pomocy. W kwietniu wystąpimy do Polskiego Związku Głuchych z pisemnym zaproszeniem do współpracy.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]