Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2020
Imieniny: Filipa, Pauliny

adres:
ul. Łojewska 12a
03-392 Warszawa
tel. 883 702 202
www.manufakturaartystyczna.pl
e-mail:

siedziba:
ul. Zdziarska 11c
03-289 Warszawa

Manufaktura Artystyczna działa na Targówku od listopada ubiegłego roku. Galeria organizuje wystawy indywidualne, zbiorowe i środowiskowe promując głównie artystów młodego pokolenia. Odbywają się tu spotkania z ciekawymi postaciami z dziedziny sztuk wizualnych, spotkania autorskie, a także inne wydarzenia artystyczne, które często zakładają współudział publiczności. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta warsztatów artystycznych organizowanych w galerii: warsztaty tworzenia biżuterii, zdobienia techniką decoupage, malowania na szkle, ceramiki i wiele innych.

Od 15 maja do 15 czerwca 2010 zapraszamy na Wystawę prac Aleksandry Stępień w Galerii Manufaktura Artystyczna

Na wystawie prezentowane są dwa cykle grafik. Pierwszą część ekspozycji tworzy cykl linorytów- tytułowych "Bajografów"- swobodnych kompozycji, które w sposób bajkowy przedstawiają najważniejsze relacje międzyludzkie. Drugą część wystawy stanowi powstały w wyniku spontanicznej zabawy kolorem cykl "Mono".

Aleksandra Stępień (rocznik 1982), absolwentka grafiki ASP, mimo młodego wieku ma już na koncie kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych. Laureatka nagród i wyróżnień, m.in. Nagrody Artystycznej Siemensa w 2007 roku za grafikę.

 plakat wystawy 86.44 KB...

zobacz także:
- Konkurs Literacki Manufaktury Artystycznej

 

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]